Sen Anlat Karadeniz 23. Bölüm Fragmanı

12 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Osman Sınav imzalı ATV’nin iddialı yeni dizisi Sen Anlat Karadeniz bu akşam yeni bölümüyle ekrana geliyor. Sen Anlat Karadeniz 23. Bölüm Fragmanı yayınlanan son bölümün ardından nette ilk burada yer verilecektir. Dizinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanlarını her hafta hd kalite sitemizden takip edebilirsiniz. Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon 23. bölümü ile 26 Eylül 2018 Çarşamba akşamı Atv ekranlarında yerini alacak. Sakın kaçırmayın.

Mercan’ı yoğun bakımda tekrar ziyarete giden Nefes kendisine bunu yapanın Vedat olduğunu sorar eğer oysa elimi sık diye söyler ve kısa bir süre sonra Mercan Nefes’in elini sıkar. Böylelikle Nefes bir kez daha düşündüklerinde haksız olmadığını aksine emin olmuş olur.


Reklamlar

Cemil tarafından vurulan Tahir Cemil’in elinden kurtulmayı başarmıştır ancak her an takati daha da azalan Tahir’in peşinde şimdide Vedat vardır.

Tahir ile Nefes’in evlenmesi Vedat’in hain planı sonrası Mercan’ın hastanede ölüm kalım mücadelesi vermesine neden olur. Cemil ise kızının canına kasteden Vedat’ı dost Mercan’ı kurtarmak için onu hastaneye götüren Tahir’e düşmanlığında bulur. Tahir bu yaşananlardan sonra ilk kez yıkılmış haldedir.


Reklamlar

Nefes ile aldığı evlenme kararına herkes karşı çıksa dahi Tahir kimseyi dinlemez ve hedefine doğru emin adımlar ile devam eder. Nefes’in söylediği Vedat’ın artığı ile mi evleneceksin sözüne çok kızan Tahir Nefes’i dahi dinlemez. Nefes ise nikah memuruna ne diyeceğini bilemez çünkü evlense yanacak evlenmese yanacak ne yapacağını merak ediyoruz. Veda ise Tahir ile Nefes’in evleneceği duyduğunda deliye döner ve bu evliliği engellemek için plan yapar.

Vedat planlı bir şekilde Nefes’in üzerine gitmeye devam ediyor. Yiğit’in velayeti için ilk kez mahkemeye çıkan Nefes aldığı ilacın etkisi yetmiyormuş gibi birde babasını görmesi Nefes’i iyice hüsrana uğratacaktır. Tüm herkesin önünde nikahlı kocasını bırakıp Tahir kaçmasından bahseden babası Nefes’i ve ona destek olan herkesi zor durumda bırakır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.